fbpx

Připravujeme: Moře draků 🌊🐉 Chraňte své vody před nájezdy pirátů!

27. 6. 2024

V rodinné hře Moře draků (2–5 hráčů od 8 let, 45 minut) budete hrát za dračí klan, který se snaží ochránit výsostné vody svého území před klany nájezdných pirátů.

Ústřední myšlenkou hry je pokládání polyominových (tetrisových) draků dle tvarů na kartách, které máte v ruce – a to tak, abyste se vyhnuli zrádným vírům, polapili pirátské lodě a získali cenné bonusy z korálů. Za správné sady barevných lodí potom získáváte různé karty úkolů, které představují velkou část závěrečného skóre.

Zajímavá myšlenka hry je, že vaši draci musí sousedit s něčím již na plánu, nesmíte pokládat nové draky vedle svých vlastních existujících draků a soupeři dostávají penízky za to, že sousedíte vedle jejich.

Hra snoubí ověřené mechaniky do atraktivního balení, kde pravidla pochopí i děti či sváteční hráči a celé to dokreslují stylové ilustrace draků z pera Webersona Santiago.

Když vše dobře půjde, můžete se na Moře draků těšit koncem roku!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...