fbpx

Přijďte za námi na Deskohraní! Uvádíme zde Papírové moře: Příliv 🌊

13. 10. 2023

Již tuto sobotu (což je zítra!) otevře své dveře největší akce pro všechny hráče deskovek u nás, Deskohraní! Nově se koná v Národní knihovně v pražském Klementinu. Nebude chybět spousta stolů, na kterých si budete moci zahrát naše hry a samozřejmě ani náš stánek.

Přijďte si vyzkoušet naše žhavé novinky, popovídat si s námi a rovnou si odnést naše hry za skvělé ceny!

Letos také na Deskohraní uvádíme žhavou novinku – rozšíření Příliv pro Papírové moře! To můžete získat za pouhou 1 korunu při zakoupení základní hry.  Tomu říkáme akce!


Na našem stánku jsme po celou dobu konání akce, tedy od soboty 14. října až do neděle 22. října. Prostory jsou otevřené od 9 hodin (v pátek od 13) do 22 hodin (vyjma poslední neděle, kdy se končí v 17 hodin).

Naši prezentátoři vám rádi vysvětlí naše hry, představí a poradí s nákupem. K dispozici budeme mít naše novinky a i krásné Mindok hrnečky.

Papírové moře a Příliv

Poskládejte moře z barevného papíru! Nasbírejte do ruky tu nejlepší sadu, vykládejte karty pro jejich efekty a ve správnou chvíli zavřete celé kolo, než to udělají soupeři! Troufnete si dát soupeřům poslední tah s tím, že vaše skóre zůstane nejvyšším? Na kartách najdete profesionální fotografie origami speciálně vytvořených pro tuto hru!

Nové rozšíření Příliv přináší 8 nových karet s efekty, které ve hře doposud nebyly! Vykládejte trojice namísto dvojic, požahejte ostatní hráče medúzou, vylovte humra či najděte mořského koníka! Nových strategických možností, kterým budete muset přizpůsobit svou hru, je hned několik!

Ke každé zakoupené základní hře Papírového moře na Deskohraní získáte toto rozšíření za pouhou korunu! V běžném prodeji je výchozí doporučená cena 129 korun. A pokud již základní hru máte, přijďte s ní za námi na stánek a určitě něco vymyslíme 😉

Zajímá vás papírové moře více? Podívejte se, jak se hraje:

Papírové moře samozřejmě není jediná novinka, co na stánku budeme mít! přijít si můžete pro skvělou novou rodinnou hru Slon přes palubu či velkou hráčskou záležitost Obleva.

Těšíme se na viděnou na Deskohraní nebo některé z dalších akcí, které navštěvujeme.

 

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...