Oznamujeme: Smlouva s ďáblem přijde ještě letos

13. 10. 2022

Již jsme to zmínili v minulých Mindotazech, ale ještě to potvrdíme i dnes. Ještě tento rok se můžete těšit na Smlouvu s ďáblem, v originále Deal with the Devil od Czech Games Edition.

V této asymetrické hře se skrytými rolemi budete budovat své království, obchodovat s dalšími hráči a snažit se zjistit, kdo je kdo. Ďábel se snaží získat co nejvíce částí duší od ostatních hráčů, kteří stojí pod těžkou volbou – ztratit kousek sama sebe výměnou za suroviny, nebo si poradit sám a neztratit tvář před inkvizitory?

Smlouva s ďáblem používá inovativní mechanismus obchodování, kdy každý hráč má svou vlastní „truhlu” s unikátním QR kódem, do které dá svou nabídku. Ty se následně zamíchají a přiřadí hráčům podle mobilní aplikace. Díky tomu tak nelze odhalit, kdo je kdo a nestane se, že u vás přistane vaše truhla.

V rámci letošního Essenu se jednalo o opravdovou pecku a u nás by měla být skladem ještě před Vánoci!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Podívejte se společně s námi, co najdete uvnitř krabice naší nové deskové hry. Tentokrát zde máme unboxing hry Příšeří: Hrdinům vstup zakázán. V obchodech bude dostupná již od 28. června a již nyní...

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Jak by se vám líbilo mít hru, kterou si můžete s sebou (bez krabice) vzít i v peněžence? V Česku poměrně známým zástupcem čeledi „mikrohry“ je Milostný dopis, ale na světě jich existuje...